Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej RD 2+kk s přístavbou a zahradou v Borkovanech

Rádi byste bydleli v klidném a zdravém prostředí na vesnici, ale zároveň se nechcete vzdát výhod velkoměsta?

Hledáte zrekonstruovaný dům s krásnou udržovanou zahradou a potenciálem dalšího rozšíření? 

Popis nemovitosti

Představuji Vám rodinný dům s dispozicí 2+kk a s přípravou na rozšíření o obytné podkroví v obci Borkovany. Dům se nachází v původní zástavbě a je částečně podsklepen. Celková výměra pozemku je 585 m2, zastavěná plocha je 150 m2, zbytek tvoří dvůr s hospodářskou stavbou a zahrada o rozloze 292 m2.

V přízemí o užitné ploše 51 m2 se nachází hlavní obytná místnost s kuchyní a jídelnou. Dále koupelna s vanou, samostatné WC a neprůchozí ložnice. Ze vstupní chodby vedou schody do suterénu, kde se nachází kotelna, prádelna a sklepní prostory. Ze suterénu se pak vstupuje na dvůr za domem, který lemuje nevyužívaná a nerekonstruovaná část domu a od zahrady s bazénem jej dělí bývalá hospodářská stavba.

V roce 2011 proběhla na domě rekonstrukce vnitřních prostor: nová dispozice, elektroinstalace, rozvody vody a odpadů, podlahy, výměny oken a v kuchyni byla instalována kuchyňská linka, nová koupelna a WC. Dům je zateplen, vytápění elektrickým kotlem nebo krbem s výměníkem na ohřev vody, původní zůstala jen střešní krytina. Dům je napojen na obecní vodovod a elektřinu. Kanalizace je svedena do jímky s přepadem.

Malebná obec Borkovany ležící 30 minut od Brna v členité krajině na pomezí Ždánického lesa je mimo jiné známá muzeem kraslic, přítomnosti dvou významných vinařských cyklostezek a zbrusu novou soustavou rybníků s písečnou pláží, zajišťující možnosti příjemné relaxace a turistiky. Je zde dětské hřiště i Oranžové hřiště pro děti a dospělé, mateřská škola a 1. stupeň základní školy, obchod se smíšeným zbožím i sokolovna.

Videoprohlídka

Cena nemovitosti

P R O D Á N O

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF