Kdo jsem


Jmenuji se Daniel Vašut a jsem realitním expertem s více než desetiletou praxí. Zaměřuji se na prodeje a pronájmy všech typů nemovitostí v Brně a okolí. V obchodu jsem aktivní více než 20 let, nemovitostem se věnuji od roku 2007.

Velmi brzy jsem si uvědomil dva základní předpoklady. Úspěšný budu jen tehdy, budou-li s mojí prací bez jakýchkoliv výtek spokojeni moji zákazníci. Abych zákazníka bezezbytku uspokojil, musím své práci perfektně rozumět. Následovalo podání přihlášky na univerzitu, kde jsem úspěšně absolvoval bakalářské studium oboru „Realitní makléř“ a v roce 2014 jsem získal titul inženýr v oboru „Technické znalectví a expertní inženýrství“. Během studia jsem si prohloubil nejen technické znalosti, ale také dovednosti v oblasti obchodu, marketingu a práva. 

Všechny mé dosud nabyté znalosti a zkušenosti předávám svým zákazníkům jako zcela mimořádnou přidanou hodnotu. Mé několikaleté úspěchy dokazují, že zákazníci poskytovanou kvalitu a šíři služeb vnímají a oceňují. Já však přesto nechci usnout na vavřínech, a tak nikdy nekončící proces sebevzdělávání vnímám jako svou největší pracovní výzvu.

Mám to štěstí, že mě moje práce baví a naplňuje. Smyslem mého nadstandardního přístupu k práci je moje rodina, která mě podporuje a se kterou plody své práce velmi rád sdílím.

 

16
let zkušeností v oboru
1000+
spokojených klientů
500+
realizovaných transakcí
Ing. Daniel VAŠUT, MBA

Proč spolupracovat se mnou?


DLOUHOLETÉ ZKUŠENOSTI


Obchodu s nemovitostmi se věnuji již 16 let. Neustále se odborně vzdělávám. Jsem realitním expertem.

KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ


Budu Vám partnerem. O vše se postarám. A Vám tak zůstane čas na práci, rodinu nebo koníčky.

KNOW-HOW


Pro prodej za co nejvyšší cenu používám moderní nástroje. Zajistím úsporu nákladů a maximalizaci zisku.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení