Reference


S panem Danielem Vašutem spolupracuji od roku 2007. V době krize v letech 2008-2011 se mu podařilo udržet náš areál v takové obsazenosti, že jsme ekonomicky slabší léta přečkali. Pan Vašut nám pomohl vždy najít vhodná řešení pro zajištění nových nájemníků. Pracuje vždy velice rychle, efektivně a má vysoce profesionální přístup jak k naší společnosti, tak i k našim klientům. Věřím, že naše dosavadní spolupráce bude pokračovat i v příštích letech, plně na něho spoléháme.

Ing. Petr Mísař - správce areálu Chapel Invest

Naše společnost se již více než 10 let zabývá pronájmem a správou komerčních nemovitostí v rámci České i Slovenské republiky. Pan Ing. Daniel Vašut, specialista na komerční nemovitosti, je pro nás klíčovou osobou při hledání klientů pro volné prostory. Oceňujeme především jeho znalost trhu s nemovitostmi, flexibilitu, profesionalitu a v neposlední řadě férové a příjemné vystupování.

MUDr. Anna Hozová - předsedkyně představenstva HEIM trade SE

Služeb specialisty na komerční nemovitosti, makléře Ing. Daniela Vašuta, využíváme mnoho let. Vlastníme dva areály s pozemky o ploše téměř 120 000 m2 a 32 stavbami a pronájem vlastních nemovitostí je naše hlavní podnikatelská činnost. Spolupráce s Ing. Vašutem byla po celou dobu velice korektní, nikdy nevznikly žádné nejasnosti, vždy jedná velice aktivně. Celkově lze hodnotit jeho práci jako vysoce profesionální.

Ing. Dušan Nevrtal - ředitel S.P.M.B., a. s.

Vážený pane inženýre, dovolte, abych Vám za společnost GRADIOR TECH a.s., poděkoval za Vaši spolupráci a pomoc při hledání vhodných objektů pro realizaci našich záměrů. Vážíme si Vaší vstřícnosti, profesionality, pozitivního přístupu a zájmu o nás jako zákazníky. Budeme-li v budoucnu potřebovat služby v oblasti realit, zcela jistě se na Vás obrátíme. Ještě jednou děkujeme za spolupráci a těšíme se na její pokračování.

Martin Ondroušek - obchodní ředitel GRADIOR TECH a.s.

S panem Ing. Danielem Vašutem spolupracujeme dlouhou dobu při pronajímání a prodeji nemovitostí. Jeho služby měly vždy velmi dobrou úroveň. Poskytuje nám kvalitní informace, jedná korektně a dotahuje věci do úspěšného konce.

Ing. Jaromír Fischer - předseda představenstva Družstvo Holasice

Spolupráci s panem inženýrem Vašutem hodnotím velmi kladně. Jeho přístup je vždy profesionální a korektní. Podklady k jednání týkající se pronajímaných prostorů jsou vždy výborně zpracovány a přehledně prezentovány. Komunikace a řešení problému je vždy konstruktivní s kladnými výsledky.

Ing. Jan Babák - vedoucí správy majteku MANAG správní, a.s.

Spolupráce s Ing. Vašutem pro mne znamená vždy perfektní informace o klientovi a jeho požadavcích. Domnívám se, že je jedním z makléřů, který své práci rozumí a přistupuje ke každé zakázce s vědomím najít vhodné řešení pro prodejce i kupujícího. V pravém slova smyslu - odborník na svém místě.

Helena Vrzalová - ved. obchodního oddělení Alfa Properties s.r.o.

Vstřícný, ochotný, spolehlivý s profesionálním, přesto velice lidským přístupem ke klientům. Vždy má perfektně připravené podklady k jednání. Nadstandardní pojetí prohlídek. Doporučuji v případě potřeby obracet se na makléře, kteří mají za sebou mnohaletou zkušenost. Jsem rád, že jsem vybral dobře a dal na doporučení známého a zvolil pana Ing. Daniela Vašuta, kterému děkuji za kvalitně odvedenou práci.

Rudolf Vodička - statutární ředitel Vodička, a.s.

Dovolte mi, abych vám touto cestou poděkoval za dlouhodobou desetiletou vzájemnou spolupráci v oblasti koupě a pronajímání nemovitostí. Chtěl bych vyjádřit za ty roky svou spokojenost s vaším profesionálním a pohodovým přístupem, se kterým jste řešil veškeré zadání a požadované úkoly dle mých potřeb a věřím, že i nadále mi v budoucnu budete nápomocen v případných nových výzvách, které bude potřeba řešit. Těším se na další spolupráci.

Ing. Richard Edelman - jednatel společnosti Edac,s.r.o.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení